UPS i rrymës për kompjuter Socomec ITYS PRO 10

Kodi i produktit:
211376
Faza (hyrëse/dalëse):
3:1, 3:3
Fuqia [VA]:
10 000
Fuqia [W]:
9 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITYP110M91D

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,997.50 
Ju kurseni : 508.00   (10%)
4489.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 374.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS i rrymës "Socomec ITYS PRO" vjen me fuqi 10 kVA / 9 kW. ka platformën LCD me emitim të vogël të EMI-së. Ka hyrje / dalje në fazat 3/1 dhe 3/3. Portin RS232 për Ethernet. Dimensionet e saja janë 370 x 780 x 810 mm me peshë 58 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
3:1, 3:3
Fuqia [VA]:
10 000
Fuqia [W]:
9 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITYP110M91D
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5,2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
14.4
Lloji:
KapëseTower
Ngjyra:
Hiri
Numri i baterive:
25
Përdorimi:
Ndriçim industrial, server, ndërtesa publike dhe mjekësore
Përmasat [mm]:
370 x 810 x 780
Pesha [kg]:
58
Prodhuesi:
Socomec
Teknologjia:
RJ-45, RS232
Veçori tjera:
IP20, ekran LCD, slot për kartë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE