Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS me prizë APC Back-UPS ES Green, 700VA

Kodi i produktit:
71138
EAN:
7313042717342
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Teknologjia:
Off-line
Prodhuesi:
APC
Përmasat [mm]:
89 x 224 x 311

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 
Ju kurseni : 1.00   (1%)
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Back UPS ES Green 700VA përdoret për kompjuterë, fax makineri, modemë, VCR, sisteme audio, televizorë si dhe për një sërë pajisjesh tjera. Kësaj rradhe kjo kopmani vjen më e përmirësuar, me vende për futje të prizave duke siguruar mbrojtje nga tensioni i lartë. Kjo pajisje është e përshtatshme për pajisje me tension të lartë, siç mund të jenë printerët. Ka dimensione prej 8.9 x 22.4 x 31.1 cm dhe peshon 6.8 kg. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313042717342
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
700
Fuqia [W]:
405
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BE700G-CP
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
16+
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
3.7
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
12.6
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Kompakt
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
89 x 224 x 311
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Off-line
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Bashkangjitja UPS me prizë APC Back-UPS ES Green edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE