Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS-Smart APC X 72V 2,2kVA, me bateri të ndërrueshme

Kodi i produktit:
214252
EAN:
7313043177084
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
APC
Kodi i prodhuesit:
SRT72BP
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

829.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS-ja Smart 72V është zgjidhja e duhur për të siguruar pajisjet e juaja nga shkarkesat elektrike dhe ofron energji elektrike për një kohë edhe nëse nuk keni rrymë. Pajisja vjen me bateri të ndërrueshme me kapacitet 734VAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043177084
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
APC
Kodi i prodhuesit:
SRT72BP
Prodhuesi:
APC
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Bashkangjitja UPS-Smart APC X 72V 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE