Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zëvendësues rryme CyberPower UPS PFC SineWare

Kodi i produktit:
174856
EAN:
4712364142468
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
USB
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

192.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Furnizimet e tepërta të energjisë së CyberPower Sinewave PFC janë të përshtatshme për kompjuterët, furnizimi me energji elektrike i të cilëve është i pajisur me PFC aktiv dhe për të gjetur punë në zyra dhe shtëpi. Teknologjia GreenPower UPS mund të përdoret, në saje të konsumimit minimal të baterisë dhe iu kursen faturën e energjisë elektrike. Është i pajisur me rregullimin automatik të tensionit (AVR), i cili stabilizon sinjalin AC dhe mban një tension të sigurt dhe të siguron një pako të pastër dhe të qëndrueshme të energjisë. Falë ekranit LCD, ju merrni një pasqyrë të menjëhershme të statusit dhe fuqisë së baterisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364142468
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
900
Fuqia [W]:
540
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CP900EPFCLCD
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
7
Lansuar:
18 Korrik 2015
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
275 x 230 x 100
Pesha [kg]:
6.6
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE