Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zëvendësues rryme CyberPower UPS

Kodi i produktit:
200784
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
10 000
Fuqia [W]:
9 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OLS10000EXL

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,981.50 
Ju kurseni : 166.00   (8%)
1815.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 151.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky zëvendësues rryme nga marka CyberPower posedon një kapacitet prej 10.000VA, i cili ofron performancë të shkëlqyer për pajisjet, të cilat konsumojnë një sasi të konsiderueshme të energjisë elektrike, të tilla si pajisjet NAS, serverat, sistemet e mbikqyrjes dhe pajisje të tjera, të cilat përdoren mjaft shpesh. Kjo UPS, e cila është në përputhje me PFC aktiv, është gjithashtu i përshtatshëm për të dhëna të ndryshme. Përmban një pajisje kundër mbitensionit UPS, dhe një sërë teknologjish tjera. Dimensionet e kësaj UPS-je janë 708 x 260 x 550, dhe një peshë prej 28 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
10 000
Fuqia [W]:
9 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OLS10000EXL
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
708 x 260 x 550
Pesha [kg]:
28
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
Konektor EPO, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Bashkangjitja Zëvendësues rryme CyberPower UPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE