Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre A340-24ICK, 23.8", Intel Pentium, 4GB RAM, 1TB HDD, Intel UHD Graphics 610, i zi

Kodi i produktit:
279637
Bluetooth:
V4.0
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Slot për memorie:
2 (1 të lirë)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

521.50 
Ju kurseni : 22.00   (4%)
499.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo IdeaCentre A340-24ICK është i bazuar në një procesor me 2 bërthamësh Intel Pentium G5420T i cili përmban teknologji HyperThreading për multitaskimin më të butë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese për bazë në 3.2 GHz. Ka një memorie 4 GB DDR4 (1 modul / 2 slote), kurse trupi i të gjithë sistemit përbëhet nga ekrani Full HD me 23.8 "me rezolucion prej 1920 x 1080 piksele. Përpunimi i figurës merret me kartë video Intel Graphics UHD, ndërsa për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet ekziston një hard disk 1 TB HDD dhe një disk optik DVD ± RW. Ekziston edhe Gigabit Ethernet me wireless dhe wired për t'u lidhur në shtëpinë tuaj ose në rrjetin e biznesit, si dhe Bluetooth 4.0, lexuesin e kartave të kujtesës, HDMI, USB (2x 2.0 dhe 2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1), kamera HD , lidhës audio dhe altoparlantë stereo. Lenovo përdorë Windows 10 Home si sistem operativ të instaluar paraprakisht, dhe përfshinë një tastierë USB dhe mausin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.0
Diagonalja e ekranit:
23.8
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale W:
90
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
541
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 610
Lansuar:
28. 1. 2020
Lartësia mm:
447,36
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Memorie e brendshme GB:
1000
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
5,87
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
185

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo IdeaCentre A340-24ICK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE