Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo V530-24ICB, Intel Core i5, 23.8", 8 GB DDR4, 256 GB SSD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
248944
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
772.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri Lenovo vjen me dizajn elegant dhe kompakt i cili ofron përformancë të lartë dhe mund ta përdorni në zyre, shtëpi, kudo ku ju keni nevojë. Baza e këtij kompjuteri është procesori Intel Core i5 i cili funksionon në frekuencën 1.7 Ghz deri në 3.3 Ghz me formën TurboBoost dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4. Ky kompjuter vjen me diagonale të ekranit 23.8"IPS Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksela, ndërsa të dhënat tuaja ruhen në diskun SSD me kapacitet 256 GB dhe poashtu ky produkt posedon kartën grafike Intel HD Graphics pér t'ju sjellur imazhe të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike. Për lidhjen e pajisjeve periferike egzistojnë portet USB 3x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 Gen 1, 1x 3.1 Gen 2. Gjithashtu produkti vjen i pajisur me HDMI, lexues të gjurmëve të gishtave, videokamerë HD, altoparlantë, tastierë dhe mouse. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
90
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
542,7
HDMI:
Intel Optane [GB]:
16+
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
10UW002YMC
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia [mm]:
437,4
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Pesha [kg]:
7+
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
227,9
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE