Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter MSI Pro 24X 7M-093EU, 23.5'', 8GB RAM, 256GB SSD, Intel HD, i zi

Kodi i produktit:
271445
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

719.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kompjuter ka procesor Intel Core i3-7100U me dy bërthama dhe mbështet teknologjinë HyperThreading për përballim të dy proceseve simultane për bërthamë. Vepron me frekuencë 2.4GHz. Ka memorie 8GB DDR4 (1 modul / 2 slote). Ekrani 23.5'' ofron rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike Intel HD. Për të dhëna dhe aplikacione ka 256GB SSD M.2 PCle NVMe. Nuk përfshin drive optikë. Lidhja në rrjet bëhet përmes WiFi ac ose Gigabit Ethernet. Përfshin Bluetooth 4.2, HDMI, 6 porte USB (2x2.0 dhe 4x3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1), audio konektorë dhe altoparlantë stereo. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
23.8
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072643379
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Kodi:
PRO 24X 7M-093EU
Lansuar:
1. 10. 2019
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
7100U (2.4GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE