Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HP ProOne 440 G5, 23.8 ", 8GB DDR4, 256GB SSD, Core i3, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
275085
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

704.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HP ProOne 440 G5 all-in-one është një kompjuter elegant, i pasur me funksion që punon me një gamë aksesorësh për t'ju ndihmuar të krijoni zgjidhjet më të thjeshta inteligjente për nevojat tuaja me hapësirë minimale të punës. Bashkëpunoni me kolegët për të përfituar nga administrimi dhe siguria në nivel ndërmarrje me HP ProOne 440 G5.

Shijoni një ekran të madh Full HD dhe punoni natyrshëm në ekran për komunikim të lehtë me rrethinën tuaj. Ky ekran i madh ofron shumë hapësirë për të përfunduar detyrat tuaja më të rëndësishme.

Përfitoni nga kamera e integruar me rezolucion të lartë, mikrofonat me cilësi të lartë dhe altoparlantët e fuqishëm stereo për një përvojë të qartë audio për konferencat virtuale. Me softuerin HP Noise Cancellation që shtyp zhurmën e ambientit, përfshirë tingujt e tastierës, thirrjet tuaja të konferencave do të jenë gjithnjë me cilësi më të lartë.

Ky model HP ProOne 440 G5 All-in-One përmban një procesor 4-bërthamësh Intel Core i3-9100T që vepron me frekuencë prej 3.1 GHz ose deri në 3.7 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori është i pajisur me 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Trupi i të gjithë sistemit formon një ekran 8.23 " IPS me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksel.

Imazhi ofrohet nga kartela grafike Intel UHD Graphics. Për të dhënat e sistemit dhe aplikacionet përcaktohet hard disku 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe. Nuk ka disk optik. Ju mund të krijoni një lidhje rrjeti duke përdorur teknologjinë Wi-Fi ac dhe Gigabit Ethernet me kabllo. Karakteristikat e tjera përfshijnë Bluetooth 5.0, 4x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x USB-C 2.0, lidhës për kufje / mikrofon, DisplayPort, HDMI, lexues të kartelës së memories dhe kamerë Full HD. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro. Gjithashtu përfshihet një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
23.8
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
194721254092
Energjia elektrike maksimale W:
120
Frekuenca e memories MHz:
2 666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
539.6
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
8VR67ES
Lansuar më:
12. 11. 2019
Lartësia mm:
392.3
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
9100T(3.1/3.7GHz, 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
6.37
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Trashësia mm:
20.85

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE