Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo V30a-24IML, 23.8 ", Intel Core i3, 8GB DDR4, 1TB HDD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
294932
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
6,4
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10110U(2.1/4.1GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

761.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Baza e këtij modeli kompjuterik është një procesor 2-core Intel Core i3-10110U, i cili funksionon me një frekuencë 2.1 GHz deri në 4.1 GHz. Procesori plotësohet me 8 GB memorie operative DDR4 (1 modul / 2 slote). Trupi i të gjithë sistemit përbëhet nga një ekran 23.8 " Full HD me rezolucion prej 1920 x 1080 piksele. Përpunimi i figurës është kujdesur nga karta grafike Intel UHD Graphics. Hard disku 1TB HDD shërben për të ruajtur të dhënat. Disku optik nuk është i përfshirë. Ndërfaqet e rrjetit përfshijnë WiFi ac dhe Bluetooth 5.0. Pajisjet e ndryshme përfshijnë mjaft porte USB (4x USB 2.0 Type-A, 2x 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-A), HDMI, RJ-45.

Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro. Në paketë përfshihet tastiera dhe mausi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
23.8
Drive optik:
Jo
EAN:
0195042576146
Energjia elektrike maksimale W:
65
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
541
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
11FT004YCK
Lansuar:
15. 8. 2020
Lartësia mm:
449
Lëvizshme:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10110U(2.1/4.1GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Përmbajtja e pakos:
Tastierë, maus, kompjuter
Pesha kg:
6,4
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
214
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE