Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP ProOne, 21.5 ", Intel Core i5-8500, 8GB DDR4, 256GB SSD, i zi

Kodi i produktit:
243664
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

1189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP ProOne është një kompjuter me shumë karakteristika dhe me një gamë të gjerë të aksesorëve për t'ju ndihmuar në nevojat tuaja kompjuterike. Baza e këtij kompjuteri është procesori 6 bërthamësh që funksionon në frekuencat 3 Ghz ose deri në 4.1 Ghz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4 në formën TurboBoost. Kompjuteri HP ProOne vjen me ekranin me madhësi 21.5" IPS, kualitet Full HD dhe me rezolucion 1920 x 1080 piksela të kombinuar me kartelën grafike Intel UHD Graphics, dhe memorie të brendshme M.2 SSD PCIe NVMe me 256 GB për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara, dhe të pastërta si dhe përformancë të shpejtë kompjuterike. Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet 4x USB 2.0 and 3.0 / 3.1 Gen 1. Gjithashtu produkti është i pajisur me dalje HDMI, një kamerë HD të integruar dhe një lexues të kartelave të memories, një kombinim të mikrofonit dhe kufjeve, dhe një tastierë dhe maus. Kompjuter funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home dhe vie me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1930153511414
Energjia elektrike maksimale [W]:
90
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
489,1
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
4KX97EA
Lansuar:
12. 9. 2018
Lartësia [mm]:
363,7
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8500(3/4.1GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
5.78
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
208,5
Ueb kamerë:
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter HP ProOne edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE