Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter MSI Pro 16T 10M-001XEU, 15.6" HD, Intel Celeron, 4GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
293078
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
MSI
Modeli i procesorit:
5205U(1.9GHz 2jádra/2vlákna)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

449.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri kompakt gjithçka-në-një MSI Pro 16T 10M ju ofron një gamë të gjerë përdorimesh në ambiente tregtare, dyqane, zyra dhe shtëpi. Siguron fuqi të mjaftueshme dhe një ekran me prekje. Baza e këtij modeli të kompjuterit MSI Pro 16T 10M është një procesor 2-bërthamor Intel Celeron 5205U, i cili funksionon me një frekuencë prej 1.9 GHz dhe ka 4 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote) për punën e tij. Trupi i të gjithë sistemit përbëhet nga një ekran me prekje 15.6 " me rezolucion HD prej 1366 x 768 px. Kartela grafike Intel UHD Graphics kujdeset për përpunimin e imazhit. Një hard disk 256 GB SSD M.2 PCIe përdoret për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet. Wireless WiFi përdoret për lidhjen e rrjetit, si dhe 2x porte Gigabit Ethernet. Pajisjet e ndryshme përfshijnë një lexues të kartave të memories, Bluetooth 5.0, VGA, shumë porte USB (2x 2.0 dhe 4x 3.0 / 3.1 / 3.2. Gen 1), 2x porte COM, porta paralele, kamera HD, lidhësit audio dhe altoparlantët stereo. Kompjuteri vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Nuk ka
EAN:
4719072701642
Energjia elektrike maksimale W:
65
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
399,5
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
Pro 16T 10M-001XEU
Lansuar:
18. 7. 2020
Lartësia mm:
313,9
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
5205U(1.9GHz 2jádra/2vlákna)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Përmbajtja e pakos:
Klávesnice, Myš, Pocítac
Pesha kg:
5.6
Port COM:
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Bez operacního systému
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
69,2
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
VGA D-Sub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE