Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Acer Aspire C 22 (AC22-865), Intel Core i3, 4GB RAM, 1TB HDD, 21.5" Full HD, Intel UHD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
239897
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
11mm
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

499.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Aspire C 22 është kompjuter kompakt all-in-one që ju sjell performancë solide dhe konsistente për aplikacionet tuaja dhe në të njëjtën kohë t'ju ofroj argëtim pa fund. Produkti është ndërtuar përbrenda një trupi kompakt në formë të monitorit që zë pak vend dhe është zgjidhja ideale për zyrën tuaj apo vendin e punës në shtëpi. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh Intel Core i3-8130 që kombinohet me 4GB memorie të llojit DDR3, monitorin me madhësi 21.5" me kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelë grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, kompjuteri mban 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB 2.0, 3.0 / 3.1 Gen 1, mban sistemin operativ Windows 10 Home dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Drive optik:
DVD e jashtme
EAN:
4713883454841
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
489,7
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
DQ.BBREC.003
Lansuar:
18. 7. 2018
Lartësia [mm]:
362,5
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8130U (2.2/3.4GHz 2 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
11mm
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE