Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Acer Aspire C 22 (AC22-865), Intel Core i3, 4GB RAM, 21.5" Full HD, 1TB HDD, Intel UHD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
239896
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
11mm
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Endless

Si të porosisim në Gjirafa50?

495.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri Acer vjen me dizajn unik dhe me përformancé dhe teknologjinë më të fundit. Baza e këtij kompjuteri është procesori 2 bërthamësh i cili ka aftësinë të përpunojë dy procese në të njejtën kohë me teknologjinë hyperthreading dhe funksionon me frekuencë 2.2 GHz dhe 3.4 GHz dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR4 . Të dhënat tuaja ruhen në diskun HDD me kapacitet 1 TB dhe vjen me ekranin me madhësi 21.5" Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksela të kombinuar me kartën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike. Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1. Gjithashtu, produkti është i pajisur me Bluetooth, Wifi, HDMI, lexues të kartave të memories, kamerë të integruar HD, tastierë dhe maus. Kompjuteri nuk posedon sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Drive optik:
DVD e jashtme
EAN:
4713883454827
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
489,7
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
DQ.BBREC.001
Lansuar:
18. 7. 2018
Lartësia [mm]:
362,5
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8130U (2.2/3.4GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Endless
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
11mm
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE