Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Acer Aspire C 24 (AC24-865), Intel Core i3, 4GB RAM, 256GB SSD, 23.8" Full HD, Intel UHD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
244622
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
11.6
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

666.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 55.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Baza kompjuterike është një qëndrim elegant që ofron ekranin me një pozicion të ngurtë dhe plotëson pamjen luksoze. Pjesa e sipërme e kompjuterit është vetëm 8 mm e gjerë. Një ekran me cilësi të plotë 23.8 "Full HD siguron imazhe të freskëta me ngjyra të gjalla dhe kontrast të lartë. Punë të rehatshme me mprehtësi të madhe me rezolucion të shkëlqyer 1920 x 1080 dhe ndriçim të ndriçuar me energji LED. Ky gjith-in-one Acer Aspire C 24 (AC24-865) përdor një procesor 2-core Intel Core i3-8130U që përmban HyperThreading për një shumëfishim të duhur me deri në dy procese të njëkohshme për bazë dhe 2.2 GHz ose deri në 3.4 GHz në Modaliteti TurboBoost. Procesori plotësohet me 4 GB memorie DDR4 (+ hapësirë ??falas). 256GB SSD (+ 2.5 inç i lirë) është i dizajnuar për të dhënat e përdoruesit.Nuk ka makinë optike të pranishme Intel UHD Graphics siguron ekran me rezolucion të plotë Full HD 23.8 "për 1920 x 1080 piksele. Ndërfaqet e rrjetit përfaqësohen nga Gigabit Ethernet dhe WiFi WiFi. Ekzistojnë gjithashtu mjaft lidhje USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1 për periferikësh, lexues të kartave të kujtesës, HDMI, lidhje audio dhe një kamerë HD të jashtme. Kompjuteri juaj vjen me Windows 10 Pro. Gjithashtu janë përfshirë tastierë USB dhe një mouse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Drive optik:
DVD e jashtme
EAN:
4713883960380
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
540
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
DQ.BBTEC.003
Lansuar:
21. 9. 2018
Lartësia [mm]:
321
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8130U (2.2/3.4GHz 2 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
11.6
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE