Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Acer Aspire Z24-891, 23.8", Intel Core i7, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce MX150, i zi

Kodi i produktit:
286239
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
6.9
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Memorie e brendshme GB:
1512
Modeli i procesorit:
8700T(2.4/4GHz 6 bërthama / 12 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,144.50 
Ju kurseni : 91.56   (8%)
1052.94 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri gjithçka-në-një Acer Aspire Z24 (Z24-891) në këtë dizajn përdor një procesor 6-bërthamor Intel Core i7-8700T, i cili funksionon me një frekuencë prej 2.4 GHz, ose deri në 4 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori plotësohet me 8 GB memorie operative DDR4. Hard disqet 512 GB SSD M.2 dhe 1 TB HDD janë destinuar për të dhënat e përdoruesit. Ekziston edhe disku optik DVD ± RW. Pamjet në ekranin 23.8 " IPS me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, sigurohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce MX150 2GB. Ndërfaqet e rrjetit përfaqësohen nga një lidhje kabllore Gigabit Ethernet dhe wireless WiFi ac. Ka gjithashtu mjaft lidhës USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 (përfshirë Tip-C) për lidhjen e periferikëve, një lexues të kartave të memories, Bluetooth 4.2, HDMI dhe një kamerë Full HD. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home. Paketa gjithashtu përfshin një tastierë dhe maus wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
23.8
Drive optik:
DVD
EAN:
4710180829983
Energjia elektrike maksimale W:
135
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
540,8
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
2048
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX150
Kodi:
DQ.BCGEC.003
Lansuar:
27. 4. 2020
Lartësia mm:
439,4
Lëvizshme:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Memorie e brendshme GB:
1512
Modeli i procesorit:
8700T(2.4/4GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Pocítac
Pesha kg:
6.9
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
36,8
Ueb kamerë:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE