Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Acer Veriton VZ4860G, 23.8" Full HD, Intel Core i5, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
288617
Besueshmëria:
100 %
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

739.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 61.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky model i veçantë i Acer Veriton Z (Z4860G) përdor një procesor 6-bërthamor Intel Core i5-8400, i cili funksionon me një frekuencë prej 2.8 GHz, ose deri në 4 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori plotësohet me 16 GB memorie operative DDR4 (1 modul / 2 slote). Një hard disk 512 GB M.2 SSD (+ një slot i lirë 2.5 ") është i destinuar për të dhënat e përdoruesit, dhe ekziston edhe një disk optik DVD ± RW. Pamjet në ekranin 23.8 " me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px sigurohen nga kartela grafike Intel UHD Graphics. Ndërfaqja e rrjetit përfaqësohet nga një lidhje kabllore Gigabit Ethernet. Ekzistojnë gjithashtu mjaft lidhës USB (3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 1) për lidhjen e periferikëve, një lexues të kartave të memories, një kamerë, HDMI, VGA dhe DisplayPort. Përfshihet një mbajtëse M2M e rregullueshme ergonomikisht. Kompjuteri vjen pa një sistem operativ. Paketa gjithashtu përfshin një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
23.8
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
4710180437737
Energjia elektrike maksimale W:
135
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
541
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
DQ.VRZEC.019
Lansuar:
26. 5. 2020
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
368
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
5
Përmbajtja e pakos:
Klávesnice, Myš, Pocítac
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
TPM:
Trashësia mm:
48
VGA D-Sub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE