Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Acer Veriton Z (Z4640G), Intel Pentium G4600, 8GB RAM, 128GB SDD, 21.5" Full HD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
244634
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Ueb kamerë:
Trashësia [mm]:
59
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

652.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Veriton Z është kompjuter i dizajnuar që të tërheq vëmendjen në çdo dhomë. Kompjuteri mban brenda vetes teknologjinë më të fundit në mënyrë që të punoni me efiçiencë apo edhe të argëtoheni maksimalisht në ambientet shtëpiake. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh Intel Pentium G4600 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 21.5", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel HD Graphics për t'ju sjellur imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe mundësi për hapjen e të gjitha aplikacioneve dhe programeve të nevojshme. Pos kësaj, aksesori është pajisur me 128GB SSD dhe 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, mban 2x porte USB 2.0 dhe 4x porte USB 3.0 / 3.1 Gen 1, ka të integruar lexuesin e kartelave të memories, kamerë dhe portin DisplayPort si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
4713883563826
Energjia elektrike maksimale [W]:
135
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
537
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
DQ.VPGEC.007
Lansuar:
21. 9. 2018
Lartësia [mm]:
374
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
G4600 (3.6GHz 2 bërthama/ 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
59
Ueb kamerë:
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE