Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Dell Inspiron 27 (7777), Intel Core i7, 16GB RAM, 27" Full HD Touchscreen, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i argjendtë

Kodi i produktit:
237009
Diagonalja e ekranit:
27
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
614
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096

Si të porosisim në Gjirafa50?

1767.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 147.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell Inspiron 27 është kompjuter all-in-one që do ju zë pak vend në tavolinën tuaj dhe në të njëjtën kohë t'ju sjell performancën dhe karakteristikat e teknologjisë më të fundit. Qofshit duke punuar apo thjesht duke u argëtuar, ky kompjuter është zgjidhja e përsosur për juve. Produkti vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-8700T i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me prekje (touch) me madhësi 27", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 4GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta dhe shpejtësi e performancë jashtëzakonisht të lartë kompjuterike. Pos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD dhe 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1, vjen i pajisur me platformat Bluetooth dhe WiFi, portet HDMI dhe Gigabit Ethernet si dhe lexuesin e kartelave të memories dhe kamerën e integruar IR. Sistemi operativ i tij është Windows 10 Home dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
27
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
614
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
TA-7777-N2-711S
Lartësia mm:
464,3
Memorie e brendshme [GB]:
2256
Pesha kg:
10,68
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Trashësia mm:
58

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE