Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP 200 G3, Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, 21.5" Full HD, Intel UHD Graphics, i bardhë

Kodi i produktit:
243688
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
210
TPM:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

596.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP 200 G3 do ju lë përshtypje me dizajnin e saj super të hollë që përbrenda vetes mban teknologjinë më të fundit në mënyrë që të keni perofrmancë të lartë, siguri dhe menaxhim të lehtë si dhe të mos zëni shumë vend përbrenda tavolinës tuaj të punës. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh Intel Core i3-8130U i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 21.5", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të mjaftueshme për të hapur të gjitha programet dhe aplikacionet. Pos kësaj, kompjuteri mban 128GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban portet 2x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, 2x USB 2.0), portet e audios, portet DisplayPort, HDMI, lexuesin e kartelave të memories si dhe kamerën e integruar HD. Sistemi operativ i kompjuterit është Windows 10 Pro dhe në pako me të përfshihet një tastierë dhe maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Drive optik:
DVD
EAN:
1925453102608
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
490,3
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
3VA48EA
Lansuar:
12. 9. 2018
Lartësia [mm]:
390,7
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
8130U (2.2/3.4GHz 2 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
5,39
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
TPM:
Trashësia [mm]:
210
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE