Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP EliteOne 800 G4 Touch, Intel Core i7, 8GB RAM, 256GB SSD, 23.8" Full HD, AMD Radeon RX 560, i hirtë

Kodi i produktit:
243675
Bluetooth:
Numri i hard disqeve :
1
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,697.50 
Ju kurseni : 420.00   (25%)
1277.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 106.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP EliteOne 800 G4 Touch do ju lë përshtypje me dizajnin e saj super të hollë që përbrenda vetes mban teknologjinë më të fundit në mënyrë që të keni perofrmancë të lartë, siguri dhe menaxhim të lehtë si dhe të mos zëni shumë vend përbrenda tavolinës tuaj të punës. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-8700 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me prekje (touch) me madhësi 23", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike AMD Radeon RX 560 me 4GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të mjaftueshme për të hapur të gjitha programet dhe aplikacionet. Pos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban portet 2x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, 4x USB 3.1 Gen 2, 1x USB Type-C Gen 2, portet e audios, portet DisplayPort, HDMI, lexuesin e kartelave të memories si dhe kamerën e integruar HD. Sistemi operativ i kompjuterit është Windows 10 Pro dhe në pako me të përfshihet një tastierë dhe maus wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1930153680400
Energjia elektrike maksimale [W]:
210
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
540
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 560
Kodi i prodhuesit:
4KX63EA
Lansuar:
14. 9. 2018
Lartësia [mm]:
468
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS, i pa shkëlqyeshëm
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8700 (3.2/4.6GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Pesha [kg]:
8,73
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
180
Ueb kamerë:
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter HP EliteOne 800 G4 Touch edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE