Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP ProOne, 21.5 ", Intel Core i3-8100, 4GB DDR4, 500GB HDD, i zi

Kodi i produktit:
243665
Bluetooth:
Pesha [kg]:
5.78
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
500:!
Modeli i procesorit:
8100 (3.6GHz 4 bërthama / 4 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1035.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 86.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP ProOne është një kompjuter me shumë karakteristika dhe me një gamë të gjerë të aksesorëve për t'ju ndihmuar në nevojat tuaja kompjuterike. Baza e këtij kompjuteri është procesori 4 bërthamësh që funksionon në frekuencat 3.6 Ghz dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR4. Kompjuteri HP ProOne vjen me ekranin me madhësi 21.5" IPS kualitet Full HD dhe me rezolucion 1920 x 1080 piksela të kombinuar me kartelën grafike Intel UHD Graphics, dhe 500 GB HDD për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara, dhe të pastërta si dhe përformancë të shpejtë kompjuterike. Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet USB 2.0 and 3.0 / 3.1 Gen 1. Gjithashtu produkti është i pajisur me dalje HDMI, një kamerë HD të integruar dhe një lexues të kartelave të memories, një kombinim të mikrofonit dhe kufjeve, dhe një tastierë dhe maus. Kompjuter funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro dhe vie me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1930153500760
Energjia elektrike maksimale [W]:
90
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
489,1
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
4KX32EA
Lansuar:
12. 9. 2018
Lartësia [mm]:
363,7
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
500:!
Modeli i procesorit:
8100 (3.6GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
5.78
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
208,5
Ueb kamerë:
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter HP ProOne edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE