Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP ProOne 440 G4, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, 23.8" Full HD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
243661
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

848.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 70.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri HP ProOne 440 G4 është i mbushur me veti që plotësojnë nevojat tuaja të punës. Ky model HP ProOne 440 G4 është i pajisur me një procesor 6-bërthamësh, Intel Core i5-8500T që operon në frekuencë prej 2.1 GHz ose deri në 3.5 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori është i pajisur me 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Të dhënat e imazhit për ekranin 23.8" IPS Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksel sigurohen nga kartela grafike, Intel UHD Graphics. Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet është në dispozicion hard disku 256 GB M.2 PCIe SSD NVMe. Kompjuteri nuk ka disk optik DVD ± RW. Mund të lidheni me rrjet me Wi-Fi ose Gigabit Ethernet. Karakteristikat e tjera përfshijnë Bluetooth, katër porte USB 3.0 / 3.1 Gen 1, një port USB 2.0 Tipi-C , konektor të kombinuar për kufje / mikrofon, DisplayPort, HDMI, lexues të kartelës memorike dhe kamerë HD. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro. Përfshihen tastiera dhe mausi USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1930153316798
Energjia elektrike maksimale [W]:
120
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
539,6
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
4NT85EA
Lansuar:
20. 9. 2018
Lartësia [mm]:
349,6
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8500T (2.1/3.5GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
4.5
Port COM:
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
51.9
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter HP ProOne 440 G4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE