Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05, 27'', Intel Core i3, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
290557
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

737.50 
Ju kurseni : 51.63   (7%)
685.87 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.16 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i3-10110T i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (2x USB 2.0 Type-A, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A ) si dhe portet e audios. Për më tepër, kompjuteri funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
27
Drive optik:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
EAN:
195042582000
Energjia elektrike maksimale W:
90
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
613,1
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
F0EY004TCK
Lansuar:
12. 6. 2020
Lartësia mm:
485,2
Lëvizshme:
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
10110T(3/3.8GHz 4jádra/8vláken)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Klávesnice, Myš, Pocítac
Pesha kg:
12.6
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
185
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE