Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre 520-22IKU, Intel Core i3-7020U, 21.5", 4GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 620, i argjendtë

Kodi i produktit:
252017
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

588.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri Lenovo vjen me dizajn elegant dhe ofron përformancë të lartë. Baza e këtij kompjuteri është procesori 2 bërthamësh i cili ka aftësinë të përpunojë dy procese në të njejtën kohë dhe funksionon me frekuencë 2.3 Ghz me teknologjinë Hyperthreading dhe plotësohet me 4GB memorie DDR4. Të dhënat tuaja ruhen në diskun M.2 SSD PCIe me kapacitet 256 GB si dhe vjen me ekranin me madhësi 21.5" IPS kualitet Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksela të kombinuar me kartën grafike Intel HD Graphics për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike. Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen1. Gjithashtu, produkti është i pajisur me HDMI, Bluetooth 4.0, altoparlantë, lexues të kartave të memories, konektorë audio, tastierë dhe maus. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
90
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
490,7
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Lartësia [mm]:
387,8
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3+
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
5,65
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
57

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE