Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre 520-24ICB, Intel Core i5, 4GB RAM, 1TB HDD, 23.8" Full HD, AMD Radeon 530, i argjendë

Kodi i produktit:
252020
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
722.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Argëtohuni dhe punoni me Lenovo IdeaCentre AiO 520 të hollë dhe të lëmuar. Ka një ekran të bukur, pothuajse pa korniza, që mund të përballojë edhe kërkesat më të vështira dhe do të përmbushë pritjet tuaja të argëtimit. IdeaCentre AiO 520 do të bëhet jo vetëm një shok i fuqishëm, por edhe një dekoraim i brendshëm. Baza e Lenovo IdeaCentre 520-24ICB është procesori Intel Core i5-8400T, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishimin e duhur, me aftësinë për të trajtuar deri në dy procese në të njëjtën kohë në një bazë dhe operon në një frekuencë prej 1.7 GHz deri në 3.3GHz. Ka RAM DDR4 4GB (1 modul / 2 slots) dhe shpejtësi të sistemit dhe aplikacioneve prej 16GB Intel Optane. Trupi i të gjithë sistemit përbëhet nga 23,8" Full HD IPS ekran me një rezolucion prej 1920 x 1080 piksele. Përpunimi i imazhit merret me kartën grafike Intel HD Graphics. Për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet shërbejnë hard drive 1TB HDD dhe pajisja optike DVD ± RW është gjithashtu e pranishme. Në lidhje me rrjetet kompjuterike të shtëpisë ose të biznesit, mund të përdorni WiFi dhe Gigabit Ethernet. Përfshihen edhe Bluetooth 4.0, një lexues kartelash, HDMI hyrës / dalës, ka disa USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Portet Gen 1, kamer HD, lidhësin audio dhe altoparlantët stereo. Windows 10 Home është i instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Drive optik:
DVD
EAN:
1926518488248
Energjia elektrike maksimale [W]:
120
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
541,2
HDMI:
Intel Optane [GB]:
16+
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
AMD Radeon 530
Kodi:
F0DJ0075CK
Lansuar:
12. 1. 2019
Lartësia [mm]:
416,8
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3+
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Pesha [kg]:
6,17
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
212
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE