Kompjuter Lenovo IdeaCentre 520-27ICB, Intel Core i5, 8GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, 27" QHD, AMD Radeon RX 550, i argjendë

Kodi i produktit:
252025
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1023.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 85.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Drive optik:
DVD
EAN:
193124790343
Energjia elektrike maksimale [W]:
120
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
615
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 550
Lansuar:
15. 1. 2019
Lartësia [mm]:
474
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
8,83
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1440 (WQHD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
64
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE