Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre 520-27ICB, Intel Core i5, 8GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, 27" QHD, Intel UHD Graphics, i argjendë

Kodi i produktit:
252024
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
918.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Argëtohuni dhe punoni me Lenovo IdeaCentre AiO 520 të hollë dhe të lëmuar, me një ekran të bukur, pothuajse pa frameless, që mund të përballojë edhe kërkesat më të vështira dhe do të përmbushë pritjet tuaja të argëtimit. IdeaCentre AiO 520 do të bëhet jo vetëm një shok i fuqishëm, por edhe një dekorim i brendshëm, i cili në këtë konfigurim bazohet në një procesor 6-core Intel Core i5-8400T që vepron në 1.7 GHz ose deri në 3.3 GHz në modalitetin TurboBoost. Ka RAM DDR4 8GB (modul 1/2 slots), dhe trupi i gjithë sistemit përbëhet nga 27 "IPS QHD me një rezolucion prej 2560 x 1440 piksele. Përpunimi i imazhit merret me kartën grafike Intel Graphics UHD, kurse për ruajtjen e të dhënave dhe aplikimit shërbejnë HDD 128 gigabajt SSD M.2 PCIe NVMe 1TB HDD. Gjithashtu ka një drive DVD ± RW me lidhje optike për t'u lidhur me një rrjet kompjuteri në shtëpi ose në zyrë, mund të përdoret në rrjetin wireless WiFi Gigabit Ethernet dhe karakteristika të tjera përfshijnë Bluetooth 4.0, lexues të kartës së kujtesës, HDMI in / out USB porteve (2x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe Type-C), kamera FHD, lidhës audio dhe altoparlantë stereo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Drive optik:
DVD
EAN:
1932680753206
Energjia elektrike maksimale [W]:
120
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
615
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
F0DE0068CK
Lansuar:
15. 1. 2019
Lartësia [mm]:
474
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
8,83
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1440 (WQHD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
64
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE