Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre A540-24ICB, 23.8", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, Intel Graphics UHD, i zi

Kodi i produktit:
279654
Bluetooth:
V4.0
Pesha kg:
10,5
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
9400T(1.8/3.4GHz 6-bërthama/6-threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

867.50 
Ju kurseni : 68.00   (8%)
799.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo IdeaCentre A540-24ICB AiO është i bazuar në një procesor 6-bërthamësh Intel Core i5-9400T që funksionon me 1.8 GHz ose deri në 3.4 GHz në modalitetin TurboBoost. Ka 8 GB memorje DDR4 (2 module / 2 slote), kurse trupi i të gjithë sistemit përbëhet nga ekrani 23.8 "IPS Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksele. Përpunimi i imazhit siguron kartën video Intel Graphics UHD, ndërsa për ruajtjen e të dhënave dhe aplikacioneve shërbejnë hard disqet 256 GB SSD M.2 PCIe Opal dhe 1 TB HDD. Përfshinë gjithashtu një disk optik të jashtëm DVD ± RW, dhe lidhja WiFi dhe ac janë lidhja thelbësore e rrjetit dhe kabllo me tel Gigabit Ethernet. Karakteristikat e tjera të Lenovo-s përfshijnë mjaft porte USB (3x 3.1 / 3.2 Gen 2, 2x 2.0), Bluetooth 4.0, kamera HD , HDMI I / O, lexues i kartave të memorjes ose prodhim / input i kombinuar i kufjeve / mikrofonëve 3.5 mm. Ky model vjen me Windows 10 Pro dhe përfshinë gjithashtu një tastierë pa tel me mausin optik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.0
Diagonalja e ekranit:
23.8
Drive optik:
DVD e jashtme
Energjia elektrike maksimale W:
120
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Lansuar:
28. 1. 2020
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
9400T(1.8/3.4GHz 6-bërthama/6-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
3
Pesha kg:
10,5
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
185

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo IdeaCentre A540-24ICB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE