Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo V530-22ICB, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, 21.5" Full HD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
248943
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

841.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 70.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo V530-22ICB është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-8400T, me HyperThreading, që operon në frekuencë prej 2.7 GHz deri në 3.3 GHz në modalitetin TurboBoost. Është i kombinuar me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni mazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Ky kompjuter vjen me një ekran me diagonale prej 21.5" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksela, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale Përpos kësaj, kompjuteri mban 256 GB SSD për ruajtjen e të dhënave, dhe një disk optik DVD ± RW. Poashtu, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (3 porte 2.0, 2 porte 3.0 / 3.1 Gen 1, 1 port 3.1 Gen 2) si dhe portet HDMI, lexues i kartës së memories, lidhje audio, port për kufje dhe mirkofon, dhe një kamerë HD. Lenovo mbështet teknologjitë WiFi, Bluetooth, Ethernet dhe operon me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Drive optik:
DVD
EAN:
0193268089921
Energjia elektrike maksimale [W]:
90
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
490,2
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
10US0062MC
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia [mm]:
408,7
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8400T(1.7/3.3GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3+
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Pesha [kg]:
6,1
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
228
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE