Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo V530-24ICB, Intel Core i3, 4GB RAM, 1TB HDD, 23.8" Full HD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
246605
Bluetooth:
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Modeli i procesorit:
8100T(3.1GHz 4 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

719.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo V530-24ICB në këtë konfigurim bazohet në një procesor 4-bërthamësh Intel Core i3-8100T që shkon në 3.1 GHz. Ka një memorie 4 GB të llojit DDR4 (1 modul / 2 lojëra elektronike). I gjithë ekrani Full HD 23.8 inç me një rezolucion prej 1920 x 1080 piksel. Përpunimi i imazhit bazohet në kartelën grafike Intel Graphics UHD. Hard disk me kapacitet 1 TB HDD përdoret për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet, dhe gjithashtu është e pranishme një makinë optike DVD ± RW. Ju mund të përdorni ndërfaqen e rrjetit WiFi për t'u lidhur me rrjetet kompjuterike në shtëpi ose biznes dhe Wired Gigabit Ethernet. Karakteristikat përfshijnë Bluetooth, lexues letrash, HDMI në / jashtë, shumë porte USB (3x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 Gen 1, 1x 3.1 Gen 2), kamera HD, lidhës i kombinuar i kufjeve / mikrofonit dhe altoparlantë stereo. Stand Stand Standard përdoret si një qëndrim. Përfshihet tastiera dhe miu me USB. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Drive optik:
DVD
EAN:
0192940041998
Energjia elektrike maksimale [W]:
90
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
542,7
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
10UW0004MC
Lansuar:
11. 10. 2018
Lartësia [mm]:
437,4
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8100T(3.1GHz 4 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3+
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
7+
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
227,9
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE