Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter MSI Pro 20EXTS 7M-068XEU, 19.5'', 4GB RAM, 256GB SSD, Intel Core i3, Intel HD Graphics 630, i zi

Kodi i produktit:
271442
Bluetooth:
V4.2
Pesha kg:
6.96
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

669.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 55.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kompjuter kombinon një varg tiparesh të përsosura për nevojat tuaja. Ka procesor Intel Core i3-7100 me 2 bërthama që mbështet teknologjinë HyperThreading për përballim të dy proceseve simultane për bërthamë. Vepron me frekuencë 3.9 GHz dhe ka memorie 4GB DDR4 (1 modul / 2 slote). Ekrani 19.5'' ofron rezolucion 1600 x 900 pikselë. Procesimi i imazheve bëhet përmes kartelës grafike Intel HD. Për të dhëna ka në dispozicion hard disk 256 GB SSD M.2 PCle dhe slot 2.5''. Përfshin DVD ± RW burner si drajv optik. Lidhet me wireless dhe Gigabit Ethernet. Mbështet Bluetooth, ka lexues të kartës së memories, HDMI, VGA, porte USB 2.0 dhe 3.0, kamerë HD, audio konektorë dhe altoparlantë stereo. Nuk ka sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
19.5
Drive optik:
DVD
EAN:
4719072651145
Energjia elektrike maksimale W:
120
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia mm:
490,2
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 630
Kodi:
PRO 20EXTS 7M-068XEU
Lansuar:
1. 10. 2019
Lartësia mm:
395
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
6.96
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1600 x 900 (HD+)
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Jo
Slot për memorie:
2 (1 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
209,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter MSI Pro 20EXTS 7M-068XEU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE