Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter MSI Pro 22XT 9M-029XEU, 21.5" Full HD, Intel Celeron G4930, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i bardhë

Kodi i produktit:
293081
Besueshmëria:
100 %
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
G4930(3.2GHz 2jádra/2vlákna)

Si të porosisim në Gjirafa50?

528.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Seria e kompjuterave të gjithanshëm AIO MSI Pro 22XT 9M ju ofron një gamë të gjerë përdorimesh në ambiente tregtare, dyqane, zyra dhe shtëpi. Siguron energji të mjaftueshme dhe një ekran Full HD për cilësi superiore të imazhit dhe detaje të mprehta me shkëlqim të lartë. Një avantazh tjetër i kësaj serie është sistemi i testimit intenziv që kompjuteri MSI Pro 22XT 9M ka pësuar, kështu që ju mund të jeni i sigurt në besueshmërinë e tij. Baza e këtij modeli të kompjuterit MSI Pro 22XT 9M është një procesor 2-bërthamor Intel Celeron G4930, i cili funksionon me një frekuencë prej 3.2 GHz. Ka 8 GB memorie RAM të llojit DDR4 (1 modul / 2 slote) në dispozicion për punën e tij. Trupi i të gjithë sistemit përbëhet nga një ekran i madh me prekje 21.5 " IPS Grade me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px. Përpunimi i figurës sigurohet nga një kartelë Intel UHD Graphics. Të dhënat dhe aplikacionet ruhen në një hard disk 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe. Lidhshmëria përfaqësohet nga lidhja kabllore Gigabit Ethernet dhe wireless Wi-Fi ac. Pajisjet e ndryshme përfshijnë Bluetooth, lexuesin e kartave të memories, hyrje / dalje HDMI, porte USB (2x 2.0, 3x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1x Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 1), portë COM, kamerë HD, lidhës audio dhe altoparlantë stereo. Kompjuteri vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
21,5
Drive optik:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
EAN:
4719072643447
Energjia elektrike maksimale W:
120
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
500
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
Pro 22XT 9M-029XEU
Lansuar:
18. 7. 2020
Lartësia mm:
370
Lëvizshme:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
G4930(3.2GHz 2jádra/2vlákna)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Pesha kg:
5.8
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Port COM:
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sistemi operativ:
Bez operacního systému
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Verzioni i Bluetooth:
V4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE