Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HAL3000 Online Gamer Pro, AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 250GB SSD, 1TB HDD, GeForce GTX 1660, i zi

Kodi i produktit:
285381
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1250

Si të porosisim në Gjirafa50?

753.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Baza e këtij seti është pllaka ASRock A320M-HDV me setin e çipave AMD A320 të pajisur me një procesor 6-bërthamor AMD Ryzen 5 1600, i cili ka teknologji SMT për shumëfishim më të lehtë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë, dhe është akorduar në 3.2 GHz ose deri në 3.6 GHz në modalitetin turbo. Procesori plotësohet më tej me 16 GB memorie operative DDR4, 2666 MHz (2x 8 GB HP Gaming V6).

Prodhimi i videos sigurohet nga një kartelë grafike GABYTE GeForce GTX 1660 OC me 6 GB memorie GDDR5, si dhe dalje HDMI dhe 3x DisplayPort. Hard disqet 250 GB SSD (HP EX900) dhe 1 TB HDD (WD Blue) janë projektuar për të dhënat dhe aplikacionet tuaja. Gjithashtu ka mjaft porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, lidhës audio dhe një lidhje rrjeti Gigabit Ethernet. Kompjuteri vjen me kasë Sharkoon S1000, ku posedon dhe burimin e energjisë 450 W SilentiumPC Elementum E2. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
8592457186830
Energjia elektrike maksimale W:
450
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - .1 generace
Gjerësia mm:
195
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
250
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Super
Kodi:
PCHS2415
Lansuar:
16. 4. 2020
Lartësia mm:
453
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1250
Modeli i procesorit:
1600(3.2/3.6GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Për shtëpi:
Prodhuesi:
HAL3000
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Trashësia mm:
402
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE