Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre T540 Gaming, AMD Ryzen 5, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i hirtë

Kodi i produktit:
289829
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3600(3.6/4.2GHz 6 bërthama / 12 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

706.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri Lenovo IdeaCentre T540-15AMA Gaming është krijuar për argëtim dhe lojëra në shtëpi. Është një kompjuter desktop për përdorim multimedial në shtëpi, i cili gjithashtu mund të trajtojë vendosjen e lojërave, kështu që mund të përdoret plotësisht nga e gjithë familja. Baza e këtij modeli të kompjuterit desktop Lenovo IdeaCentre T540-15AMA Gaming është një procesor 6-bërthamor AMD Ryzen 5 3600, i cili ka teknologji SMT për shumëfishim më të butë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë dhe funksionon me 3.6 GHz ose deri në 4.2 GHz në modalitetin turbo. Është i pajisur me memorie DDR4 me një kapacitet prej 16 GB (2 module / 2 slote). Për sistemin, aplikacionet dhe të dhënat keni një hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe. Prodhimi i videos sigurohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 me 4 GB memorie GDDR5 dhe daljet HDMI dhe DisplayPort. Një kartë e zërit dhe një lidhje kabllore Gigabit Ethernet janë të integruara. Ka mjaft porte USB (2x 2.0, 4x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 2x 3.1 / 3.2 Gen 2), lidhës audio dhe një lexues praktik i kartave të memories për të lidhur periferikët e jashtëm ose pajisjet e tjera. Ky model vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
EAN:
1950427325424
Energjia elektrike maksimale W:
310
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 3-të
Gjerësia mm:
145
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650
Kodi:
90L50023MK
Lansuar:
11. 6. 2020
Lartësia mm:
366
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3600(3.6/4.2GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Pesha kg:
6,24
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Trashësia mm:
302,7
VGA D-Sub:
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE