Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter ACER Extensa EX2610G SFF, J3060, 4GB, 1TB, IntelHD, i zi

Kodi i produktit:
202933
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
Intel Celeron (Braswell/gjenerata 4)
Trashësia [mm]:
354
Sistemi operativ:
Jo
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

221.50 
Ju kurseni : 12.00   (5%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri ACER Extensa EX2610G SFF është një partner i fuqishëm për biznes. Karakteristikat e këtij kompjuteri është se janë shumë kompakt dhe tejet produktiv. Është shumë kualitativ, tepër i qëndrueshëm dhe me garancion të gjatë. Ka hard disk prej 1TB si dhe RAM memorie prej 4GB. Ka kartelë grafike Intel HD Graphics. Ka pllakë amë e cila është e pajisur me procesor Intel Celeron G3900 i gjeneratës së katërt i cili punon me frekuencat 1.6 dhe 2.4 GHz. Po ashtu posedon porte USB 3.0, HDMI. Nuk ka sistem operativ të instaluar. Së bashku me kompjuterin vijnë dhe një tastierë e një maus. Ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

mfal a e man fortnitin kjo pc
Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
4713392818035
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Braswell - gjenerata e 4-të
Gjerësia [mm]:
100
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
DT.X0MEC.005
Lansuar:
25 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
265
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron (Braswell/gjenerata 4)
Memorie e brendshme [GB]:
1 000
Modeli i procesorit:
J3060 (1.6/2.48GHz 2 bërthama/2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
4
Prodhuesi:
Acer
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Jo
Trashësia [mm]:
354
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter ACER Extensa EX2610G SFF edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE