Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Acer Veriton ES2735G TWR, Intel Core i3-9100, 4GB RAM, HDD 1TB, i zi

Kodi i produktit:
275688
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Trashësia mm:
306
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)

Si të porosisim në Gjirafa50?

463.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Acer Veriton ES2735G TWR është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i3-9100 i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (4x 2.0 dhe 4x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1) si dhe portet DisplayPort e portet e audios, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home dhe në pako përfshihet një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V5.0
Drive optik:
DVD
EAN:
4710180685923
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
160
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
DT.VSJEC.00A
Lansuar:
19. 11. 2019
Lartësia mm:
348
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9100(3.6/4.2GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Prodhuesi:
Acer
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
306
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter Acer Veriton ES2735G TWR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE