Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Dell Vostro 3471 SFF, Intel Core i3, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 630, i zi

Kodi i produktit:
280196
Bluetooth:
V4.0
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Trashësia mm:
293
Standardet Wi-Fi:
b/g/n
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)

Si të porosisim në Gjirafa50?

538.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Merrni një Dell Vostro 3471 SFF të besueshëm dhe të fuqishëm për biznesin tuaj. Mbështjellje kompakte e dizajnuar në mënyrë profesionale, të qëndrueshme, dizajn me cilësi të lartë, përbërës të zgjedhur me kujdes dhe, e fundit, por jo më pak e rëndësishmja, mbështetja e prodhuesit sigurojnë një investim të mirë në kompjuterët Dell. Vostro 3471 SFF është optimizuar për funksionim të besueshëm në mjedisin e zyrës dhe për biznesin tuaj. Dell Vostro 3471 SFF siguron besueshmëri dhe disponueshmëri në çdo aspekt. Të krijuara për punë të përditshme, ata mund të trajtojnë gjithë vështirësitë e punës gjatë ditës, pa vështirësi. Testet e kërkuara dhe proceset e vlefshmërisë sigurojnë që Dell Vostro 3471 SFF i ri të jetë një nga blloqet e ndërtimit për biznesin tuaj. Kabineti i dizajnuar profesionalisht në një dizajn kompakt siguron një qasje me të vërtetë të lehtë në të gjitha portet dhe slotet që pozicionohen në mënyrë që ato të jenë gjithmonë brenda mundësive të lehta. Portet e përparme USB ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh për media dixhitale të përshtatshme dhe transferim të shpejtë të të dhënave. Lidhësit audio në pjesën e përparme dhe të pasme ofrojnë rehati dhe fleksibilitet. Një sistem i dizajnuar mirë i ftohjes garanton funksionim të qetë dhe të besueshëm. Dell Vostro 3471 SFF është i pajisur me një procesor 4-bërthamësh Intel Core i3-9100 që funksionon me 3.6 GHz ose deri në 4.2 GHz në modalitetin TurboBoost. Ka 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote) të disponueshme për funksionim. Një hard disk 256 GB SSD M.2 është gjithashtu i disponueshëm për ruajtjen e të dhënave dhe aplikacioneve, si dhe një disk optik DVD ± RW. Përpunimi i imazhit sigurohet nga Intel UHD Graphics me prodhime HDMI dhe VGA. Gigabit Ethernet me tel dhe WiFi wireless sigurojnë një lidhje thelbësore të rrjetit. Karakteristikat e larmishme përfshijnë mjaft porte USB (4x 2.0 dhe 2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1), lexues të kartave të memories, Bluetooth 4.0 ose lidhës audio. Ky model vjen me Windows 10 Pro të instaluar paraprakisht. Përfshihet gjithashtu një tastierë dhe mausi USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.0
Drive optik:
DVD
EAN:
5397184346570
Energjia elektrike maksimale W:
200
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
92.6
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
YK8D7
Lansuar:
4. 2. 2020
Lartësia mm:
290
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
9100(3.6/4.2GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
4.8
Prodhuesi:
Dell
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
b/g/n
Trashësia mm:
293
VGA D-Sub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE