Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HP Pro A 300 G3, AMD Ryzen 3 Pro, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Vega 8, i zi

Kodi i produktit:
280625
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3 Pro
Trashësia mm:
261,8
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

477.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky model HP Desktop Pro A 300 G3 përmban një procesor 4-core AMD Ryzen 3 Pro 2200G, i cili funksionon me frekuencë prej 3.5 GHz ose deri në 3.7 GHz në modalitetin turbo. Memoria DDR4 ka një kapacitet prej 8 GB (1 modul / 2 slote). Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet është dizajnuar disku 256 GB SSD. Ekziston edhe një disk optik DVD ± RW. Prodhimi i videos sigurohet nga kartela grafike AMD Radeon Vega 8 me dalje HDMI dhe VGA. Karta e zërit dhe karta e rrjetit gigabit janë të integruara. Posedon mjaft porte USB (4x USB 2.0 dhe 4x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1), dhe lidhësit audio të cilët janë në dispozicion për të lidhur periferikët e jashtëm ose pajisjet e tjera. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro. Paketa gjithashtu përfshinë një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale W:
180
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Raven Ridge - gjenerata e 7-të
Gjerësia mm:
136
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
AMD Radeon RX Vega 8
Kodi:
8VS23EA
Lansuar:
12. 2. 2020
Lartësia mm:
310
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3 Pro
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
2200G(3.5/3.7GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Pesha kg:
4,32
Prodhuesi:
HP
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Trashësia mm:
261,8
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter HP Pro A 300 G3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE