Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HP Z2 G4 TWR, 16GB DDR4, 512GB SSD, Intel Core i7, NVIDIA Quadro P2200, i zi

Kodi i produktit:
269169
Besueshmëria:
100 %
Lloji i hard diskut:
SSD
Slot për memorie:
4 (2 të lirë)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1638.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 136.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky model i stacionit të punës HP Z2 G4 përmban një procesor 8-core Intel Core i7-9700 që funksionon me frekuencë prej 3 GHz ose deri në 4.7 GHz në modalitetin TurboBoost. Plotësohet me 16 GB memorie DDR4 (2 module / 4 slote). Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet është dizajnuar një hard disk 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe TLC (HP Z Turbo Drive). Ekziston edhe një disk optik DVD ± RW. Ky model është i pajisur me kartelë grafike NVIDIA Quadro P2200 me memorie grafike 5 GB GDDR5 (4x DisplayPort). Të përfshira gjithashtu janë karta e zërimit dhe Gigabit Ethernet për lidhje me rrjetin. Për të lidhur aksesorët sigurisht që do të përdorni mjaft porte USB (2x 2.0 dhe 6x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1) dhe lidhësit audio. Furnizimi me energji elektrike është 650 W me efikasitet deri në 90%. Tastiera USB dhe mausi janë të përfshirë. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1944413096078
Energjia elektrike maksimale W:
650
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
169
Kapaciteti i memories GB:
32
Kapaciteti i memories grafike MB:
5 120
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA Quadro P2000
Kodi:
6TW13EA
Lansuar:
6. 9. 2019
Lartësia mm:
356
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
9700(3.0/4.7GHz 8 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Pesha kg:
8.2
Prodhuesi:
HP
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
4 (2 të lirë)
Trashësia mm:
435

Bashkangjitja Kompjuter HP Z2 G4 TWR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE