Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo V530-15ICR TWR, Intel Core i3, 4GB RAM DDR4, 1TB HDD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
279436
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
5.7
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
9100(3.6/4.2GHz 4 bërthama / 4 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

487.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Baza e kompjuterit desktop Lenovo V530-15ICR Tower në këtë rast është një procesor 4-bërthamor Intel Core i3-9100, i cili funksionon me një frekuencë prej 3.6 GHz ose deri në 4.2 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet me 4 GB memorie operative DDR4 (1 modul / 2 slote). Një hard disk 1 TB HDD është i disponueshëm për sistemin, aplikacionet dhe të dhënat, dhe ekziston gjithashtu një disk optik DVD ± RW. Prodhimi i videos sigurohet nga një kartelë grafike Intel UHD Graphics me dalje DisplayPort, HDMI dhe VGA. Një kartë e zërit HD, lidhja kabllore Gigabit Ethernet dhe lidhjet wireless WiFi ac dhe Bluetooth 4.0 janë integruar gjithashtu. Ka mjaft porte USB (6x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 4x USB 2.0), një portë serike dhe një lexues praktik të kartave të memories për lidhjen e periferikëve të jashtëm ose pajisjeve të tjera. Ky model vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro. Paketa përfshin një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.0
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
0194552543846
Energjia elektrike maksimale W:
180
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
145
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
11BH002DMC
Lansuar:
24. 1. 2020
Lartësia mm:
360
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
9100(3.6/4.2GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Pesha kg:
5.7
Port COM:
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
276
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo V530-15ICR TWR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE