Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo V530-15ICR TWR, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 630, i zi

Kodi i produktit:
287201
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
9500(3.0/4.4GHz 6 bërthama/6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

699.50 
Ju kurseni : 48.97   (7%)
650.53 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo V530-15ICR TWR është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-9500 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics 630 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (4x USB 2.0 Type-A, 6x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A ) si dhe portet DisplayPort e portet e audios. Kompjuteri funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
0194632525403
Energjia elektrike maksimale W:
180
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
145
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
11BH009MMC
Lansuar:
7. 5. 2020
Lartësia mm:
360
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
9500(3.0/4.4GHz 6 bërthama/6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Për zyrë:
Pesha kg:
5.7
Port COM:
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Trashësia mm:
276
VGA D-Sub:
Vendi i origjinës:
United States

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo V530-15ICR TWR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE