Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo V530S SFF, Core i3, 8GB RAM, 256GB SSD (pa monitor), i zi

Kodi i produktit:
279463
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Trashësia mm:
304.4
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

598.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo V530S SFF është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i3-9100 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Ka drajv optik DVD ± RW. Përpos kësaj, kompjuteri mban 256 GB Opal SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (6x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x USB 2.0 ) si dhe portet DisplayPort e portet e audios, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro dhe në pako përfshihet një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
0194552535223
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
100
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
11BM003JMC
Lansuar:
22. 1. 2020
Lartësia mm:
274
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
9100(3.6/4.2GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
4,2
Port COM:
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Trashësia mm:
304.4
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo V530S SFF edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE