Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Acer Aspire TC (TC-885), Intel Core i3, 8GB DDR4, 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
254327
Drive optik:
DVD
Lloji i hard diskut:
HDD
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Slot për memorie:
2 (1 volný)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

621.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Aspire TC (TC-885) është projektuar për argëtim në shtëpi. Ka një dizajn elegant të kasës dhe një pajisje interesante për përdorim të gjithanshëm në shtëpi, lojëra dhe në zyre. Veçoritë kryesore Acer Aspire TC (TC-885) është i pajisur me procesorin Intel Core i3-8100 4-core që operon në 3.6 GHz. DDR4 ka një kapacitet prej 8 GB (1 modul / 2 slote). Për të dhënat dhe aplikacionet, është specifikuar një hard disk HDD 1 TB, dhe poashtu ka një makinë optike DVD ± RW. Prodhimi video ofrohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce GT 1030 2GB, dhe daljet DVI dhe HDMI. Ju mund të lidhni një sërë periferikësh me lidhës USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen.1. Lidhja e rrjetit ofrohet me një kabllo klasike në rrjetet Gigabit Ethernet ose wireless WiFi. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home, poashtu të përfshira në paketë janë tastiera dhe mausi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
4710180178951
Energjia elektrike maksimale [W]:
300
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
163
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GT 1030
Kodi:
DT.BAPEC.009
Lansuar:
15. 2. 2019
Lartësia [mm]:
340
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8100(3.6GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Prodhuesi:
Acer
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 volný)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia [mm]:
350

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE