Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Acer Aspire XC-330, AMD A-Series, 4GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon R3 series, i zi

Kodi i produktit:
281524
Drive optik:
DVD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Trashësia mm:
295
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Sistemi operativ:
Linux

Si të porosisim në Gjirafa50?

255.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Acer Aspire XC-330 është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh AMD A4-9120e i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike AMD Radeon R3 series për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (3x USB-As 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 3x USB-A 2.0) si dhe portet DisplayPort e portet e audios, funksionon me sistemin operativ Linux.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
4710180492101
Energjia elektrike maksimale W:
65
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Stoney Ridge - gjenerata e 7-të
Gjerësia mm:
100
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
4
Kartë grafike:
AMD Radeon R3 series
Kodi:
DT.BD2EC.005
Lansuar:
21. 2. 2020
Lartësia mm:
330
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD A-Series
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
A4-9120e(1.5/2.2GHz 2-bërthama/2-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Prodhuesi:
Acer
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Linux
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
295
VGA D-Sub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE