Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Acer Aspire XC-830, Intel Pentium J5040, 4GB RAM DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
288614
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
J5040(2/3.2GHZ 4jádra/4vlákna)

Si të porosisim në Gjirafa50?

416.50 
Ju kurseni : 2.00   (0%)
414.50 € * Përfshirë TVSH-në
0% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Acer Aspire XC (AXC-830) përshtatet pothuajse kudo në sajë të modelit të tij kompakt, i cili është rreth një e treta e madhësisë së kabineteve standarde të kasave në formë kulle. Ai u krijua posaçërisht për argëtim në shtëpi, përdorim të përditshëm të zyrave, shfletim në internet dhe rishikim multimedia. Kompjuteri kompakt Acer Aspire XC (AXC-830) në këtë dizajn është i pajisur me një procesor 4-bërthamor Intel Pentium J5040, i cili punon me një frekuencë prej 2 GHz ose deri në 3.2 GHz në modalitetin TurboBoost. Memoria operative DDR4 ka një kapacitet prej 4 GB (1 modul / 2 slote). Për të dhënat dhe aplikacionet ekziston një hard disk 256 GB SSD M.2 (+ një slot i lirë 3.5 "). Ekziston edhe një disk optik DVD ± RW. Prodhimi i videos për lidhjen e monitorit sigurohet nga kartela grafike Intel UHD Graphics me lidhje HDMI dhe VGA. Periferikë të ndryshëm mund të lidhen duke përdorur mjaft lidhës USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1. Gigabit Ethernet dhe WiFi ac përdoren për lidhjen e rrjetit dhe ekziston gjithashtu teknologjia Bluetooth. Lidhësit e nevojshëm audio dhe një lexues i kartave të memories janë gjithashtu të disponueshme. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home. Tastiera dhe mausi USB janë të përfshirë gjithashtu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
EAN:
4710180883572
Energjia elektrike maksimale W:
65
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Gemini Lake - gjenerata e 6-të
Gjerësia mm:
100
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
DT.BDSEC.002
Lansuar:
27. 5. 2020
Lartësia mm:
330
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
J5040(2/3.2GHZ 4jádra/4vlákna)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Prodhuesi:
Acer
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
295
Verzioni i Bluetooth:
V4.2
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter Acer Aspire XC-830 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE