Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Acer Nitro 50 (N50-600), 8GB RAM, 100GB HDD, RTX 2060, Core i5, i zi

Kodi i produktit:
259552
DisplayPort:
Pesha [kg]:
7.4
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Cerná, Cervená

Si të porosisim në Gjirafa50?

989.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 82.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një super kompjuter për super lojtarë! Përjeto shpejtësinë e teknologjisë së fundit përmes kompjuterit Acer Nitro 50, i cili vjen me dizajn elegant dhe super performanca që i plotëson nevojat e çdo përdoruesi. Kjo pajisje arrin performanca shumë të larta sepse ka procesorin Intel Core i5-8400 gjashtë bërthamësh që operon në rangun e frekuencave prej 2.8 GHz deri në 4 GHz përmes platformës TurboBoost si dhe ka 8GB RAM memorie të llojit DDR4. Mbështet kartela grafike NVIDIA GeForce RTX 2060 me 6 GB memorie të tipit GDDR6. Kjo pajisje ka hapsirë për ruajtjen e të dhënave prej 1TB HDD dhe nuk i mungon lexuesi optik i DVD / CD-ve. Gjithashtu, ky kompjuter ka teknologjitë: Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet si dhe është i pajisur me portet USB (USB 2.0, 3.0 / 3.1 Gen 1 and Type-C), portin HDMI, portin DVI, si dhe audio portin. Kompjuteri operon përmes sistemit operativ Windows 10 Home dhe vjen me përmasa 350 x 340 x 163 mm dhe peshë 7.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
4710180295603
Energjia elektrike maksimale [W]:
500:!
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
163
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
DG.E0MEC.038
Lansuar:
18. 4. 2019
Lartësia [mm]:
350
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Cerná, Cervená
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
7.4
Prodhuesi:
Acer
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (3 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia [mm]:
340
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter Acer Nitro 50 (N50-600) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE