Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HAL3000 MCR Finale Elite XT, AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 500 GB SSD + 1TB HDD, AMD Radeon RX 5700 XT

Kodi i produktit:
285337
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 2.0:
6
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

1109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 92.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HAL3000 MCR Finale Elite XT është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 12 bërthamësh AMD Ryzen 5-3600 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike AMD Radeon RX 5700 XT për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 500 GB SSD + 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (6x 2.0 Type-A, dhe 6x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A ) si dhe portet DisplayPort e portet e audios. Funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
8592457186823
Energjia elektrike maksimale W:
600
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 3-të
Gjerësia mm:
205
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
500
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 5700 XT
Kodi:
PCHS2405
Lansuar:
15. 4. 2020
Lartësia mm:
496
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1 500
Modeli i procesorit:
3600(3.6/4.2GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
6
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Për shtëpi:
Prodhuesi:
HAL3000
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Trashësia mm:
460
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE