Kompjuter HAL3000 MEGA Gamer MCR SE, 16GB DDR4, 1240 SSD + HDD, GTX 1660 Ti, Core i5, i zi

Kodi i produktit:
255759
DisplayPort:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1240
Modeli i procesorit:
9400F(2.9/4.1GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 92.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
EAN:
8592457157885
Energjia elektrike maksimale [W]:
500:!
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia [mm]:
195
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
240
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kodi:
PCHS2351
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia [mm]:
402
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1240
Modeli i procesorit:
9400F(2.9/4.1GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Prodhuesi:
HAL3000
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lira)
Trashësia [mm]:
453
USB-C:
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE