Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HAL3000 MEGA Gamer MCR SE, 16GB DDR4, 1240 SSD + HDD, GTX 1660 Ti, Core i5, i zi

Kodi i produktit:
255759
DisplayPort:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1240
Modeli i procesorit:
9400F(2.9/4.1GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1077.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 89.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri HAL3000 MEGA Gamer është kompjuter i famshëm i krijuar për gaming i cili tani vjen me variantin special MCR SE. Ky kompjuter kombinon fuqinë e procesorit 6 bërthamësh Intel Core i5-9400F. Procesori i5-9400F operon me shpejtësi prej 2.9 GHz deri në 4.1 GHz në TurboBoost dhe kombinohet me RAM memorien e llojit DDR4 me kapacitet 16 GB, si dhe ka të përfshirë dy disqe, një SSD me kapacitet prej 240GB dhe nje HDD me 1TB. Porti dalës për video mundësohet nga kartela grafike MSI GeForce GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC dhe çipi NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti i cili ka memorie të llojit GDDR6 me kapacitet 6GB. Kompjuteri posedon edhe portet USB (2.0 dhe 3.0/ 3.1 Gen 1 / Gen 2 Type-C dhe Type-A).Operon me sistemin operativ Windows 10 Home. Kompjuteri vjen me dimensione 465 x 210 x 450 mm dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
EAN:
8592457157885
Energjia elektrike maksimale [W]:
500:!
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia [mm]:
195
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
240
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kodi:
PCHS2351
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia [mm]:
402
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1240
Modeli i procesorit:
9400F(2.9/4.1GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Prodhuesi:
HAL3000
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lira)
Trashësia [mm]:
453
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter HAL3000 MEGA Gamer MCR SE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE